OSSTEM zubné implantáty - tradícia&výskum USA&Korea

Zubné implantáty OSSTEM sú v súčasnosti TRETIA najväčšia svetová značka podľa počtu osadených implantátov. Titanové implantáty sú vyrábnaé v USA, najnovšími technológiami, v absolútnej čistote, pod dohľadom trojnásobnej kontroly. V Európe je značka nositeľom kompletného CE a ISO certifikátu.

::Certifikáty OSSTEM::

Typy zubných OSSTEM implantátov

zubné implantáty Osstem

zubné implantáty Osstem

 • OSSTEM Implantát TS II - 'Bone Level' zubný implantát s menšou konicitou, vhodný na osadenie do pevnej kosti čeluste alebo sánky, s povrchom upraveným SA technológiou.
 • OSSTEM Implantát TS III - Univerzálny a najviac osádzaný OSSTEM 'Bone Level' zubný implantát s vyššou konicitou, vhodný na osadenie do pevnej aj mäkšej kosti čeluste alebo sánky, s povrchom upraveným SLA technológiou. Implantácia je možná aj okamžite po extrahovaní zubu. Tento implnantát je špecifický pre jeho bezproblémovú integráciu do kosti, a vysokú prvotnú stabilitu za akejkoľvek situácie. U nás najviac používaný a bezproblémový univerzál, samozrejme s najnovšou SA techológiou povrchu s rýchlou kostnou integráciou.
 • OSSTEM Implantát TS IV - Implantát s rovnakými parametrami ako dva predošlé. Jeho konicita je však výrazne vyššia a preto je vhodný najmä ako okamžitý zubný implantát do oblasti sinus liftu. SA povrch je pri ňom samozrejmosťou.
 • OSSTEM MS Implantát - MS implant systém je dizajnovaný pre oblasti s malým množstvom kosti, kde neočakávame požiadavku na veľké žuvacie tklaky. Skladá sa z 3 typov MiniImplantátov. Úzke - pre oblasti, kde je málo kosti - napr. predné časti mandibuly. Provizórne - pre použitie v ortodoncii a dočasné zaťaženia. Protézne - pre podporu lepšieho držania horných a dolných protéz. Zvyčajne nám riešia komplikované situácie, pri ktorých z nejakého dôvodu nie je možné použiť klasický implantačný postup. Povrch MS systému nie je upravovaný SA metódou.


SA technológia úpravy povrchu implantátu

OSSTEMom patentovaná technológia pre superrýchle vhojovanie a rýchle zaťaženie. SA - Sand blasted with alumina, Acid etched - povrch Titanu pieskovaný oxidom hlinitým a leptaný kyselinami, čistený nanotechnológiami. Vďaka tejto technológii bola zvýšená drsnosť a zároveň čistota povrchu implantátu, o 20% sa zvýšila rýchlosť reakcie mäkkých tkanív a kosti. Pri bežnej implantácii je možné zaťaženie už o 6 týždňov.

Prečo práve zubný implanát OSSTEM ?

Pre použitie zubných implantátov OSSTEM na našej zubnej klinike VitaDent Trenčín, máme hneď niekoľko dôvodov.
 • Podpora Výskumu a vývoja firmy Osstem - produkt je dlhodobo odskúšaný a sústavne testovaný a vylepšovaný.
 • Podpora Biokompatibility - SL povrch vysokej čistoty nám umožňuje oproti ostatným systémom rýchle zaťaženie - oseointegráciu - už za 6 týždňov od implantácie.
 • Podpora Komponentov - systém je kompatibilný medzi všetkými svojimi platformami.
 • Podpora Integrácie - vďaka dizajnu implantátu, prichádza v porovnaní s konvenčnými systémami len k minimálnej strate kosti, v dlhodobom horizonte dokonca k prerastaniu kosti cez platformu. Dizajn nám umožnuje aj implantáciu do čerstvého lôžka, zároveň s extrakciou vlastného zubu, a okamžité osadenie implantátu dočasnou korunkou.
 • Podpora Ekonomickej hodnoty systému - so svojimi vlastnosťami sa vyrovnáva a prevyšuje parametre vedúcich implant systémov, ale cenovo je položený o cca 20% nižšie - vyššia hodnota za menej peňazí.

 

Celokoreramický implantát Straumann PURE ceramic - Švajčiarska TOP kvalita !

straumann PURE ceramic implantát

straumann PURE zirkon implantát

 • PURE ceramic implantát - Najnovší implantát firmy Straumann, vyrobený kompletne z čistej keramiky - zirkónia
 • NOVINKA vo svete implantátov !
 • Vhodný pre pacientov so strachom z kovov , titanu, prípadne s alergiou na kovy
 • Ideálna biela farba - pod gingivou nemení farbu do šeda
 • Implantovaný ako jeden kus - estetická voľba pre citlivých pacientov
 • Ideálny, ako náhrada vo viditeľnej časti chrupu

Napíšte námSme tu pre vás, radi Vám odpovieme

[contact-form-7 id="224" title="Kontakt"]